Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2021

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2021:


Namn

Klubb

Klass

Start
Albin Bengtsson RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Alex Burell BK Frisk Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Final herrar
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Alexander Johansson Matteus-Pojkarna BK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Anders Johansson BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Anders Rosberg BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Final herrar
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Final damer
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Final ränna
Bo Wirebäck BK Varg Para Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass A Final ränna
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Carita Persson Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Carita Persson Palmstadens HBK Damer klass A Final damer
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Christian Olsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Daniel Pilawa-Podgurski BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
David Rosberg RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Desirée Lundin Volvo FK Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Desirée Lundin Volvo FK Damer klass A Final damer
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Elinore Carlsson BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 12:00
Emilia Olofsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Emilia Olofsson Palmstadens HBK Damer klass A Final damer
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 6 november kl 10:30
Emma Sundberg IF Pluss Damer klass C Lördagen den 6 november kl 12:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Eva Månsson BK Varg Para Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Fred Tersén RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Fred Tersén RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Fredrik Bergling BK Granen Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Hampus Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 6 november kl 10:30
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass A Final herrar
Henrik Johansson RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Hugo Jenryd Molin RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass A Final damer
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Rännklass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Rännklass A Final ränna
Joakim Jönsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass A Lördagen den 6 november kl 10:30
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Jonathan Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Kenneth Sandberg BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final herrar
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Leif Bäckström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Madelen Sjöstrand IF Pluss Damer klass B Lördagen den 6 november kl 12:00
Madelen Sjöstrand IF Pluss Damer klass A Final damer
Magnus Hellström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Final herrar
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Marina Lundevall RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Matilda Olsson BK Skoj Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november kl 10:30
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Michael Wikström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Mikael Runnérus RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Mirjeta Tahiri RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Monica Grönqvist RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Monica Persson BK Bowlinggänget Damer klass D Söndagen den 7 november kl 10:30
Morgan Johansson RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final damer
Nellie Ledin RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Niklas Johansson Vimmerby BK Rännklass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Oscar Christoffersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Rafal Horniak RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Rasmus Becker Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final damer
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Lindh BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass A Final herrar
Robert Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Said Shemsi RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Sanna Bohlin RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Sara Landgren RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Final damer
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Sofia Andersson BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Sofia Johansson RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Sofie Ytterberg RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofie Ytterberg RBU Västerås Damer klass A Final damer
Susanna Lander RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Thomas Björkström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Thomas Last BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Veronica Bergqvist BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30